Czy warto otworzyć konto w banku Millennium?

Czy warto otworzyć konto w banku MillenniumZastanawiasz się czy warto otworzyć konto w banku Millennium? Naszym zdaniem warto, ale tylko jeśli będziesz w stanie zapewnić regularne wpływy miesięczne w kwocie minimum 1000 zł oraz przynajmniej raz w miesiącu zapłacisz kartą. Przelewy krajowe zwykłe, które sam wykonasz przez Internet są darmowe. Po spełnieniu przez Ciebie tych warunków bank nie naliczy większości opłat za konto i będziesz mógł się cieszyć darmowym kontem bankowym.

Jeżeli zapewnisz co miesiąc wpływy o minimalnej łącznej kwocie 1000 zł oraz przynajmniej 1 raz zapłacisz karta to prowadzenie konta będzie bezpłatne. Ponadto bank nie będzie pobierał opłat za kartę. Również wypłaty ze wszystkich bankomatów  w Polsce będą darmowe.

Jak założyć konto w Millennium?

Założenie konta w banku Millennium nie jest trudne. wystarczy, że klikniesz na naszej stronie w przycisk „Złóż wniosek” a zostaniesz przeniesiony do bankowego formularza. Po wprowadzeniu danych zadzwoni do Ciebie konsultant z banku i potwierdzi Twoje dane. Jeśli się zdecydujesz na podpisanie umowy o konto u kuriera to przyjedzie do Ciebie pracownik firmy kurierskiej i przywiezie dokumenty do podpisania. Jeśli masz już aktywne konto w innym banku, to możesz podpisać umowę elektronicznie wykonując przelew niewielkiej kwoty na swoje nowe konto w banku Millennium.


Nasze opinie na temat konta w Banku Millennium

Nasze opinie o koncie w banku Millennium są pozytywne. Millennium Bank oferuje w pełni nowoczesne i funkcjonalne konto bankowe z dostępem przez Internet oraz aplikację mobilną. Warunki braku opłat związanych z kontem są łatwe do wykonania. Jeżeli otrzymujesz na konto wynagrodzenie oraz przynajmniej raz w miesiącu zapłacisz w sklepie kartą to nie musisz myśleć o opłatach za podstawowe usługi związane z kontem. Bank oferuje również dodatkowe usługi z których mogą skorzystać posiadacze konta takie jak np. „Pakiet bardzo pomocny” oraz „Pakiet bezpieczeństwa”.

Kolejną zaleta rachunku w Millennium Bank jest promocja, która trwa do do 31.01.2018 r. Biorąc udział w promocji możesz zgarnąć łącznie 360 zł. Biorąc pod uwagę powyższe zalety uważamy, że warto otworzyć konto w banku Millennium.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *