Jak nie płacić za konto w ING Bank Śląski?

Jak nie płacić za konto w INGIle zapłacę za prowadzenie konta w ING Bank Śląski?

Konto bankowe w ING Bank Śląski jest idealne dla osób, które korzystają z płatności bezgotówkowych przy pomocy karty debetowej wydanej do konta bankowego. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Pozostaje tylko pozbyć się opłaty za obsługę karty która standardowo wynosi 7 zł miesięcznie. Aby uniknąć tej opłaty wystarczy w okresie rozliczeniowym dokonać płatności bezgotówkowych kartą na kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Konto z darmowymi przelewami

Przelewy zwykłe krajowe wykonywane z aplikacji internetowej są bezpłatne. Samodzielne wykonanie przelewu jest niezmiernie proste. Wystarczy zalogować się do aplikacji internetowej, którą ING Bank Śląski bezpłatnie udostępnia i wypełnić formatkę składającą się z kilku pól. Następnie wystarczy podać kod jednorazowy i na tym „filozofia” się kończy.

Czy w ING Bank Śląski są darmowe wypłaty z bankomatów?

Jeżeli chodzi o wypłaty w bankomatach to zupełnie darmowe są bankomaty własne banku, oraz należące do Planet Cash. Sytuacja wygląda gorzej jeśli chcesz wypłacić gotówkę w innym bankomacie. W bankomatach innych niż należących do ING Bank Śląski oraz Planet Cash darmowa jest tylko pierwsza wypłata w danym okresie rozliczeniowym. Pozostałe wypłaty kosztują po 2,5 zł. Dlatego też aby nie przepłacać warto unikać wypłat w bankomatach innych niż te, które są darmowe.

Promocja banku

Wart otworzyć konto w ING Bank Śląski przed datą 18. 06 2017 r. Do tego dnia trwa promocja konta W ING Bank Śląski. Biorąc udział w promocji można zgarnąć maksymalnie aż 1100 złotych.

Dobre konto oszczędnościowe

Posiadając rachunek osobisty w ING Bank Śląski możesz otworzyć również Otwarte konto Oszczędnościowe, które przez pierwsze 4 miesiące będzie oprocentowane na 2 %. Standardowe oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego wynosi 0,7%.

Karta według własnego projektu

Otwierając konto możesz zażyczyć sobie kartę z własną grafiką. Taka przyjemność kosztuje 15 zł ale czasem warto być oryginalnym. Naszym zdaniem 15 zł za wyjątkową kartę która posłuży przez kilka lat nie jest wygórowaną ceną. Pamiętaj tylko o aktywnym korzystaniu z tej karty w przyszłości aby nie ponosić opłaty miesięcznej za kartę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *