Jak założyć eKonto w mBanku?

Jak założyć eKonto w mBanku?Zastanawiasz się jak założyć eKonto w mBanku? Zanim odpowiemy na twoje pytanie postaramy się omówić pokrótce wady i zalety eKonta oraz podpowiemy jak uniknąć miesięcznych opłat.

Otwarcie i prowadzenie eKonta w mBanku jest darmowe bezwarunkowo. Przelewy zwykłe krajowe również są darmowe pod warunkiem, że wykonasz je samodzielnie przez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Posiadacze eKonta muszą się jednak liczyć z opłatą za kartę debetową. Wysokość tej opłaty wynosi 4 zł miesięcznie, ale w łatwy sposób można sprawić aby bank zrezygnował z naliczenia opłaty za kartę wydaną do eKonta.

Jak nie płacić za kartę w eKoncie?

Sposób uniknięcia naliczania opłaty za kartę w eKoncie jest bardzo prosty. Wystarczy wykonać  w danym miesiącu minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą i mBank zrezygnuje z pobrania 4 złotych za kartę. Dlatego właśnie informacje o tym koncie zamieściliśmy w kategorii „Dla płacących często Kartą”.

Wypłata gotówki z eKonta w bankomatach

Ze swojego ekonta w mBanku możesz bezpłatnie wypłacić gotówkę z bankomatów należących do Planet Cash, BZ WBK i Euronet. aby mBank nie pobrał opłaty za wypłatę gotówki w wyżej wymienionych bankomatach musisz wybrać kwotę nie mniejszą niż 100 zł.

Promocja eKonta

Promocja trwa od 01.06.2017 r. do 31.07.2017 r. Można zgarnąć od mBanku nawet 600 zł w postaci comiesięcznych zwrotów za zakupy opłacone karta lub BLIK-iem. mBank będzie zwracał przez najbliższe 6 miesięcy 4 % (nie więcej niż 100 zł miesięcznie) od zakupów po spełnieniu w każdym z 6 kolejnych miesięcy następujących warunków:

  • zaloguj się chociaż raz do aplikacji mobilnej mBanku
  • zapewnij miesięczne wpływy w kwocie minimalnej 1000 zł
  • Zapłać za zakupy kartą lub BLIKiem na kwotę co najmniej 250 zł

Jak założyć eKonto w mBanku?

Teraz gdy już znasz warunki eKonta w mBanku odpowiemy na pytanie „jak założyć eKonto w mBanku?”. Założenie konta jest bardzo proste. Kliknij w przycisk „Złóż wniosek” a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę internetową mBanku. Po uzupełnieniu danych w formularzu, bank wyśle do ciebie kuriera z dokumentami do podpisania. Gdy podpisane dokumenty wrócą do banku, Twoje nowe konto będzie aktywne.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *