Darmowe konto bankowe w Nest Banku

Główną zaletą konta w Nest Banku jest jego darmowość. Wiele banków oferuje darmowe konto bankowe, ale żąda w zamian spełnienia określonych zadań takich jak zapewnienie miesięcznych wpływów w określonej wysokości lub płatności bezgotówkowych kartą. Darmowe są również  zwykłe przelewy krajowe, które samodzielnie wykonasz przez Internet lub z aplikacji mobilnej.

Nest Konto w Nest Banku jest idealne dla osób które nie chcą ponosić żadnych kosztów związanych z prowadzeniem konta bankowego. Jeżeli nie otrzymujesz stałych regularnych wpływów, rzadko płacisz kartą to z konta bankowego w Nest Banku z pewnością będziesz zadowolony.

Darmowe bankomaty w Polsce

Masz dość szukania bankomatu z logo Twojego banku lub należącego do sieci w której Twój bank zapewnia darmowe wypłaty? Otwórz darmowe konto bankowe w Nest Banku i wypłacaj za darmo z każdego bankomatu w Polsce. Jest to bardzo wygodne, szczególnie podczas wyjazdów gdy nie znamy miejscowości w której jesteśmy.

Dostęp do konta przez Internet

Większość czynności związanych z kontem bankowym możesz zlecić samodzielnie przez Internet lub z aplikacji mobilnej. Z panelu internetowego możesz pobrać historię konta, zlecać przelewy, otworzyć konto walutowe lub oszczędnościowe, złożyć wniosek o kredyt itd. Oczywiście jeśli wolisz załatwiać sprawy finansowe bezpośrednio w placówce banku to nic nie stoi na przeszkodzie.

Darmowe konto firmowe

Za prowadzenie konta firmowego niektóre banki każą sobie sporo płacić. W Nest Banku jest inaczej. Podobnie jak konto osobiste – rachunek firmowy również jest za darmo. Przy koncie firmowym nic nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie konta. Wydanie i obsługa karty debetowej również jest darmowa. Bank nie pobiera opłaty za przelewy do ZUS i US, a także za wszystkie inne standardowe przelewy krajowe wykonane poprzez Internet. Nie zapłacisz ani grosza za polecenia zapłaty i przelewy stałe.


Czy warto otworzyć konto w Nest Banku?

Naszym zdaniem warto. Bank zapewnia funkcjonalne i nowoczesne konto bankowe za darmo, nie oczekując nic w zamian. Mając konto w Nest Bank nie musisz myśleć czy wykonałeś „zadania” niezbędne do uniknięciu opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *